ICT FOR IST » Aktualności

Aktualności

Ośrodek Rozwoju Edukacji i Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie zorganizował Ogólnopolską Konferencję Technologie informacyjne i komunikacyjne dla innowacyjnych nauczycieli przedmiotów przyrodniczych dla doradców metodycznych i nauczycieli przedmiotów przyrodniczych, która odbyła 28 października 2011 w Ośrodku Rozwoju Edukacji w Warszawie, Al. Ujazdowskie 28.

Celem konferencji było przedstawienie nowoczesnych metod i środków dydaktycznych, polecanych w nauczaniu przedmiotów przyrodniczych oraz materiałów opracowanych w ramach międzynarodowego projektu Technologie informacyjne i komunikacyjne dla innowacyjnych nauczycieli przedmiotów przyrodniczych (ICT for IST - ICT for Innovative Science Teachers, nr grantu 2009-1-PL1-LEO05-05046). 

Program konferencji

(Prezentacje dostępne w zakładce Rozpowszechnianie/Konferencje)

 Fotoreportaż

 


Zapraszamy na bezpłatne seminarium dla nauczycieli przedmiotów przyrodniczych

15 marca 2011 w Ośrodku Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 73 odbyło się kolejne spotkanie w ramach seminarium Nowoczesne technologie w nauczaniu przedmiotów przyrodniczych. Zaprezentowana została testowa wersja Pakietu ICT for IST, nowy moduł - Reakcje chemiczne, a także nowe ćwiczenia z modułu Zmiany stanu skupienia.


31 października 2010

Opracowana została wersja testowa pakietu ICT for IST zawierająca 12 modułów dydaktycznych, filmy video oraz linki do bezpłatnych zasobów edukacyjnych. Pakiet ten był testowany w czasie szkoleń w krajach partnerskich. 

 


W Ośrodku Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w dniach 16 października - 11 grudnia 2010 r. odbywało się szkolenie "TIK dla innowacyjnych nauczycieli przedmiotów przyrodniczych".


7 września 2010

Nowe szkolenie dla nauczycieli!!!

Serdecznie zachęcamy wszystkich do udziału w bezpłatnym szkoleniu

TIK dla innowacyjnych nauczycieli przedmiotów przyrodniczych.

Więcej informacji o szkoleniu

Program

 Zapisy

Do pobrania

 


Zapraszamy nauczycieli fizyki, chemii i biologii szkół ponadgimnazjalnych na bezpłatne, 20 godzinne warsztaty Pomiary i modelowanie zjawisk przyrodniczych z Pakietem ICT for IST. Szkolenie odbędzie się w dniach 27-29 czerwca 2011 w  Ośrodku Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 73. Szczegółowe informacje i zapisy na platformie obsługi szkoleń OEIiZK.

Szczegółowe informacje i rejestracja http://www.oeiizk.waw.pl/strona.php?id=722

Adres platformy szkoleniowej: http://szkolenia.oeiizk.waw.pl

Ta strona używa "cookies". Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. [X]